MYS-7Z010-V2-0E1D-667-C-S
部品番号:
MYS-7Z010-V2-0E1D-667-C-S
製品分類:
製造元:
説明:
Zynq-7010 SBC, Z-turn Board V2
仕様
  • サイズ/寸法
    4.016" x 2.480" (102.00mm x 63.00mm)
  • スピード
    667MHz